/Školiace stredisko a showroom
Školiace stredisko a showroom 2024-06-10T11:00:08+00:00

Školiace stredisko/Showroom

S radosťou Vám predstavujeme naše novootvorené školiace stredisko/showroom v Nitre. Školiace stredisko je vybavené zariadeniami rôznych značiek, no vedúcu pozíciu zastáva značka Hunter.

Pri vstupe Vás privíta špičkový autonómny systém príjmu vozidiel Quick Check Drive®. Do očí Vám udrie perfektne synchronizovaný pár nožnicového zdviháku s integrovaným FIA do 4,5t a geometria ELITE, nerozlučná dvojka, ktorá dominuje celému školiacemu stredisku. Samozrejme nesmie chýbať špičkový pneuservis, zložený z vrcholových modelov, akými je vyvažovačka Road Force Elite a vyzúvačka TCHRE Revolution, vhodné do náročných pneuservisov alebo autorizovaných dielni. Frajer na záver v podobe regloskopu od značky HELLA.

V prípade záujmu o zariadenia, môžeme využiť školiace stredisko aj ako showroom, na ktorom si viete prísť stroje osobne pozrieť, vyskúšať a zamestnancov zaškoliť na nové technológie implementované v zariadeniach.

Virutálna prehliadka
Školením produktov Hunter pod vedením p. Kevina Dillona

Reportáž TV Nitrička

Google MapsV prípade záujmu o zariadenia, môžeme využiť školiace stredisko aj ako showroom, na ktorom si viete prísť stroje osobne pozrieť, vyskúšať a zamestnancov zaškoliť na nové technológie implementované v zariadeniach.MÁM ZÁUJEM