/Group M, a.s. Bratislava
Group M, a.s. Bratislava 2023-12-21T09:53:06+00:00

Project Description

 

Predstavujeme Vám projekt Group M, a.s. Bratislava – značkový servis BMW

Ďalšou výzvou pre návrh a realizáciu bol renomovaný autoservis značky BMW – Group M, a.s. v Bratislave, kde sme zrekonštruovali pôvodný príjem vozidiel a zrealizovali dve nové pracoviská.

Pochválime sa inštaláciou najvyspelejšieho systému aktívneho príjmu vozidiel od firmy HUNTER a TOP pracoviska geometrie. Jedná sa o optimálnu kombináciu autonómneho merania geometrie kolies HUNTER Quick Check Drive®, autonómneho meranie stavu a hĺbky dezénu pneumatiky – HUNTER Quick Tread Edge® a špičkové pracovisko geometrie v prevedení schválenom pre BMW – HUNTER BMW KDS-II.

Autonómne meranie geometrie kolies HUNTER Quick Check Drive zmeria a vyhodnotí pomocou 8 kamier a 32 laserov v priebehu niekoľkých sekúnd celkovú zbiehavosť a odklon všetkých kolies. Počas prejazdu vozidla merajú kamery a lasery vzdialenosť bodov na vozidle od meracieho zariadenia a vďaka tomu určia odklony kolies a celkovú zbiehavosť.
Autonómne meranie stavu a hĺbky dezénu HUNTER Quick Tread Edge automaticky zmeria hĺbku dezénu a stav
hrán v celej šírke každej pneumatiky počas jednej sekundy. Zariadenie detekuje drážky dezénu a poskytne až 6 meracích bodov na každej pneumatike.
Automatická identifikácia vozidla pomocou nasnímania ŠPZ a identifikácia typu vozidla softvérom Auto ID.
Automatické zaznamenanie stavu karosérie – vďaka využitiu integrovaných kamier je možné počas prejazdu zaznamenať až 70 kvalitných fotografií.
Hunter Net – uloženie výsledkov a fotografií v systéme až 90 dní odo dňa prejazdu vozidla umožní spätne skontrolovať stav vozidla počas príchodu do autoservisu. Široká škála možností prezerania, prezentácie a tlače výsledkov a fotografií

Na pracovisku geometrie bola použitá schválená verzia pre servisy BMW – model BMW KDS-II. Jedná s o najnovšiu 3D technológiu HUNTER HE421 ELITE – s meracím systémom HawkEye Elite, posuvným 4-kamerovým systémom a automatickým meraním svetlej výšky.

Na ďalších fotografiách môžete vidieť pôvodný stav aktívneho príjmu, ktorý už potreboval update. Celá prestavba vrátane inštalácie a zaškolenia trvala necelé 2 týždne !

Veľké vďaka vedeniu firmy Group M, a.s. za dôveru pri realizácii tohto špičkového projektu! Zostaňte nám verní a my sa posnažíme, aby Vám nami spoločne realizované projekty priniesli pracovný, aj osobný úspech.